Zajazd u Hermanów: miejsce najlepszy na uroczy pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w pobliżu zamku Olsztyn motywują osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna dobierana jest jako destynacja przez wielu rodaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze albo rowerowe wycieczki. zajazd Olsztyn proponuje pokoje dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Pośród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innej kolorystyce. Dla przyjezdnych dostępne są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon oraz pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można wobec tego przebywać w nich osobiście, z osobą bliską lub z całą rodziną. Ogromnym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogród i restauracja. W każdym z pokoi jest łazienka. Goście mogą też skorzystać z darmowego Internetu.

Przepiękna lokalizacja powoduje, że osoby, które planują zwiedzić znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez problemu. To również idealny powód do zaplanowania tutaj podróży służbowej, bo po roboczym dniu pracy można odpocząć na łonie natury. Jeżeli turysta nie chce się zakwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie idealnym wyjściem. Szczegóły każdego pobytu ustalane są na podstawie indywidualnych przesłanek. Lokalizacja przy zamku Olsztyn to świetna propozycja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, lecz również na pozostałe zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami prywatnymi można decydować się na wyjazd z pracy, przygotowanie przyjęcia urodzinowego albo przyszykowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To też doskonałe miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania biznesowego. Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć zajazdu i przeczytać na stronie najważniejsze wiadomości, aby być zachęconym. W Olsztynie można spędzać świetnie czas, korzystając urokiem wskazanego zajazdu.

Recommended Articles