Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic

{Oferta kardiologiczna proponowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi wyspecjalizowane. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób i wad w obrębie układu krążeniowego i serca. Kardiolog najpierw zleca właściwe badania, a potem wprowadza proces leczenia. Wykwalifikowani kardiolodzy do pacjentów podchodzą indywidualnie, co oddziałuje na uzyskanie lepszych efektów.

Zabiegi oferowane w placówce dotyczą kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na wykorzystaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę oraz leczenie chorób układu krążenia oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka lekarska obejmuje: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie oraz ciągle rozwijający kompetencje eksperci, mający doświadczenie w leczeniu najmłodszych, dorosłych oraz sportowców. Do ekspertów należy się zgłaszać, gdy czuje się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i uczucie osłabienia. W ośrodku można skorzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, spora wiedza i kompetencje personelu lekarskiego motywują do leczenia się w tym miejscu. Szczególnie

Recommended Articles