Obuwie do tenisa marki Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex chwalą na równi początkujący, jak i doświadczeni gracze. W punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora dostępne są wszystkie modele, równocześnie w wersji damskiej, jak i męskiej. Buty zapewniają ergonomię, zrobione są z trwałych tworzyw i są jednocześnie modne. Wygodna podeszwa umożliwia komfort w grze.

Najchętniej wybierane są buty Yonex Power Cushion, zapewniające sprawną grę na korcie tenisowym. Buty mają miękkie przystosowanie, a podeszwy zostały w nich wykonane z pianki EVA. Zapewniają świetną amortyzację, jak i pozwolą na płynniejsze przenoszenia na korcie. Można je dobierać w dowolnym wzorze. Stabilność oraz jednoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że o wiele więcej osób docenia ich walory oraz z chęcią zakłada je na korty.

Buty cenione są przez graczy początkujących, jak i doświadczonych tenisistów. Zapewniają szybką oraz stabilną pracę nóg. W dodatku, Yonex to marka znana z produkcji wielu innych akcesoriów, z jakich usatysfakcjonowani będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, badminton polska i wiele pozostałych wyrobów powodują, że można zaopatrzyć się w pełni, nabywając wszystkie akcesoria, jakie są potrzebne do gry w tenisa albo w badmintona.

Nade wszystko Yonex to marka znana z wykonywania ergonomicznych rakiet tenisowych oraz do badmintona. Firma projektuje oraz sprzedaje trzy kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania oraz imponująca moc uderzenia. Seria VCORE pozwala na podwyższoną kontrolę gry oraz wykazuje perfekcyjną rotację. Mając swoją preferowaną rakietę Yonex lub też kupując ją pierwszy raz – będzie się usatysfakcjonowanym. Cechy rakiety można także omawiać z pracownikami sklepu. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Oferowane są także serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu.

Recommended Articles