Innowacyjne maski do nurkowania TUSA

Podstawowe zestawy do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA mogą dla siebie wybierać zarówno doświadczeni nurkowie, jak i amatorzy. Każdy z takich zestawów jest zaprezentowany, wobec czego nikt nie będzie mieć problemów z wyselekcjonowaniem tego, czego potrzebuje. Każdy z takich kompletów gwarantuje pełne pole widzenia pod wodą. Udostępnione modele zaprojektowane są zgodnie z bieżącymi trendami. Znajdą się w nich takie innowacje jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody podczas zanurzeń. Nad wyraz praktyczny jest też zawór czyszczący.

Hipoalergiczny silikon z jakiego jest wykonana maska nie wywoła podrażnienia na skórze. Silikon jest również tworzywem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, czyli dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, bo to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA wykonane są w taki sposób, aby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają świetną widoczność a także to, że wszystko będzie widać w naturalnych kolorach. Fajka oraz ustnik w zestawach również wykonane są z silikonu. Materiał ten wykonany jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technologia taka jest odpowiedzialna za utrzymanie suchości nawet w czasie pełnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze błyskawicznie go zamyka i w rezultacie woda nie przedostanie się do zewnątrz. Anatomiczny ustnik gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich materiałów. Zaawansowana technologia multi – flex daje pewność perfekcyjnego przystosowania. Komfortowe kalosze z paskiem silikonowym są zapewnieniem udanego zanurkowania. Całość została zaprojektowana tak, żeby podczas podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Komplety TUSA najbardziej zaś znane są z tego, że są bardzo wydajne w czasie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje pozytywnie na napęd, wydajność oraz przeniesienie mocy. W sklepie można też zaopatrzyć się w akcesoria do nurkowania, aby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.

Recommended Articles