Apartament Mechelinki – kameralna lokalizacja w urokliwej miejscowości w okolicach Trójmiasta

Apartament Mechelinki to kameralna lokalizacja w uroczej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym mieszkaniem. Z jej właścicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można idealnie spędzać wolne chwile albo delegację.

Główne walory, zachęcające do tego, żeby rezerwować tutaj miejsca to: modernizm, wygoda, kompletne wyposażenie, strategiczna lokalizacja, opcja wynajmowania przez cały rok a także atrakcyjna cena.

Takie plusy składają się na to, że opcja zakwaterowania jest atrakcyjna. Większe mieszkanie zmieści osiem osób. Powierzchnia mieszkania to 108 metrów kwadratowych. Ogromnym walorem jest taras. Jego powierzchnia wynosi pięćdziesiąt sześć metrów kwadratowych. W apartamencie jest udostępnione bezpłatne łącze internetowe, na co dużo turystów zwróci uwagę. Sprawna klimatyzacja wzmacnia komfort. Kuchnia jest dobrze wyposażona, co pozwala nieskrępowanie gotować oraz czuć się jak w swoim domu.

Doskonałe wrażenie robi w dodatku nowoczesna łazienka. Pobyt wynosi osiemset złotych za dobę, co jest atrakcyjne cenowo, rozpatrując standard apartamentu. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce postojowe, w bezpiecznym garażu zamkniętym na pilota.

Można także skorzystać ze schowka na rowery. Oznacza to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzać wolne chwile bezpośrednio tak jak zamierzano i nie czuć się ograniczonym. Nie we wszystkich hotelach i pensjonatach jest to zagwarantowane. Apartament można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie.

Kontakt z właścicielami także nie jest utrudniony. Lokal z 3 sypialniami przeznaczony jest osobom, którym kameralna atmosfera nie jest czymś obojętnym. I to zyskają.

Recommended Articles